O femeie în vârstă de 40 de ani s-a aruncat, azi, în Dunăre, de pe podul Sfânta Maria din Cernavodă.

Este vorba despre o femeie din Călărași, Roxana Lazăr, care locuia în Cernavodă.

O patrulă a Poliției Locale din localitate a găsit pe pod o poșetă și bagaje și a sunat la 112.

Pompierii Detașamentului Cernavodă și o ambarcațiune de la Garda de Coastă au sărit în ajutorul femeii. Aceasta a fost scoasă din apă conștientă.

Citiți mai mult în Constanța 100%.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=zoD8wmBiDiU]

Comments

comments

Leave a Reply